DOŚWIADCZENIE

Zbudujemy dla Ciebie zespół doświadczonych telemarketerów. Czas naszych szkoleń jest dłuższy, dzięki czemu możemy szczycić się wysoką jakością usługi.

NISKI KOSZT

Dzięki dofinansowaniu z pieniędzy publicznych, możemy zagwarantować najniższą cenę na rynku.

CSR

Pracując z nami wspierasz osoby niepełnosprawne. Warto poinformować swoich odbiorców, że Twoja firma angażuje się w działania społeczne.

STAŁY ZESPÓŁ

Mamy najmniejszą rotację w branży, dlatego twoja akcja będzie obsługiwana w większości przez stały zespół.

BADANIA

RYNKOWE

Głos konsumentów to istotna wskazówka w rozwijaniu biznesu. Dlatego wiele firm sięga po nasze usługi z tego zakresu. Przeprowadzimy rozmowy i ankiety z docelowymi, aktualnymi lub byłymi klientami oraz zgromadzimy dane i opinie potrzebne do dalszego rozwoju Twojego biznesu.

Badania opinii

Badania Satysfakcji Klienta

Badania Jakości

Tajemniczy Klient

QUALITY

MANAGEMENT

Każde CC prowadzi kontrolę jakości, może to robić taniej i efektywniej z nami. Uwolnij zasoby, które mogą pracować bezpośrednio z ludźmi na sali zamiast spędzać godziny na odsłuchach i opisach.

Odsłuchy rozmów

Kalibracje

Ucho Klienta

Informacje zwrotne

DZIAŁANIA

OUTBOUND

Stwórz skuteczną kampanię skierowaną do klienta. Nasi telemarketerzy posiadają wieloletnie doświadczenie w inicjowaniu rozmów z klientem, umawianiu spotkań, zbieraniu danych oraz miękkiej windykacji.

Telemarketing

(poza telesprzedażą)

Umawianie
spotkań handlowych

Umawianie
leadów

Miękka
windykacja

Zbieranie
informacji

Przekazywanie
informacji

DZIAŁANIA

INBOUND

Profesjonalna obsługa klienta to ważny element rozwijania i prowadzenia biznesu. Nasi telemarketerzy od wielu lat realizują projekty opierające się na rozmowach przychodzących. Zapewniają profesjonalną obsługę klienta, wsparcie techniczne oraz przekazują rzeczowe informacje.

Infolinia

Biuro Obsługi Klienta

Weryfikacja rozmów przychodzących

Wsparcie techniczne

BACK

OFFICE

Outsourcing zadań z działu back office, to najlepszy sposób na zoptymalizowanie kosztów. Wprowadzimy dane z dokumentów papierowych do systemów i programów komputerowych. Stworzymy bazy danych i kontaktów interesującej Cię grupy odbiorców oraz wyszukamy i zgromadzimy potrzebne informacje.

Tworzenie baz kontaktowych

Wyszukiwanie informacji

Digitalizacja danych

Zamów

Wycenę

  Rodzaj usługi*

   

   


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Administratorem danych osobowych jest Efektum...,

  Dodaj załącznik

  TOP